obniżka VAT – korekta do 5 lat wstecz

15,00  zwoln. z VAT

czy termin 5-letni do korekty obniżek VAT zgodnie z przepisami w art. 86 ust. 13 ustawy narusza zasady dyrektywy unijnej w sprawie podatku od wartości dodanej …? NSA 2016 r.

Kategoria:

Opis

czy termin 5-letni do korekty obniżek VAT zgodnie z przepisami w art. 86 ust. 13 ustawy narusza zasady dyrektywy unijnej w sprawie podatku od wartości dodanej …? NSA 2016 r.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.