Szkolenia otwarte

Sejm uchwalił ważne zmiany podatkowe. Zapraszamy na szkolenia otwarte w Krakowie.
Zmiany w VAT od 1.01., od 1.05., od 1.09.2019 r. i od 1.01.2020 r.:

Terminy szkoleń:

Od 2000 r. organizuję i prowadzę szkolenia otwarte VAT w  Krakowie oraz w woj. małopolskim a także szkolenia z zakresu podatku CIT oraz postępowań odwoławczych od decyzji podatkowych.
Przekazuję praktyczną wiedzę z trudnej problematyki podatków, wspartą przykładami liczbowymi oraz orzecznictwem Min. Fin., NSA oraz TSUE (dawny ETS).
W trakcie szkoleń VAT w Krakowie oraz w innych miastach woj. małopolskiego materiały oraz wybrane orzeczenia przedstawiane są w formie prezentacji multimedialnej, a uczestnicy szkolenia otrzymują na bieżąco odpowiedzi na nurtujące ich pytania.
Uczestnicy szkoleń z zakresu VAT, CIT otrzymują autorskie materiały szkoleniowe.
Posiadam 20-letnią praktykę w kontroli podatkowej dużych firm i takie samo jako szkoleniowiec.
W ramach kształcenia ustawicznego, od wielu lat uczestniczę w Konferencjach naukowych z dziedziny prawa podatkowego.

Szkolenia otwarte VAT, które prowadzę w Krakowie, poruszają tematykę podatków oraz podstawowe zagadnienia prawa cywilnego i handlowego, która nierozerwalnie łączą się z podatkami, za sprawą umów jakie zawieramy w codziennym obrocie gospodarczym.

W szkoleniach uczestniczą głównie pracownicy Działów księgowości, Biur rachunkowych oraz pracownicy działów: sprzedaży, marketingu, inwestycji, administracji i innych.
Na szkoleniach otwartych z podatku VAT, podatku CIT organizowanych w Krakowie gościliśmy podatników  ze wszystkich  branż działalności gospodarczej z całej południowej Polski.