Szkolenia wewnętrzne

Zapraszamy na szkolenie VAT, CIT  “wewnętrzne” w Krakowie lub w Małopolsce

(Formularz zamówienia na dole strony)

Alternatywą dla  szkoleń otwartych są szkolenia wewnętrzne (zamknięte), które można przeprowadzić w siedzibie Państwa firmy.
Część Podatników zamawia przeprowadzenie szkolenia z VAT w Małopolsce, w ośrodkach szkoleniowych, takich jak: Krościenko, Krynica, Nowy Sącz, Piwniczna, Rytro czy Zakopane.

Szkolenia  te są (jak to się często określa) „szyte na miarę”, to znaczy dostosowywane do potrzeb Państwa działalności pod względem tematyki i zakresu, z możliwością ustalenia dogodnych dla Państwa terminów kursów. Niekoniecznie trzeba przyjeżdżać do Krakowa po cenną wiedzę z zakresu podatków!
Takie szkolenia z VAT w Krakowie czy w  Małopolsce  stwarzają możliwość udzielenia odpowiedzi na pytania zadawane przez uczestników szkolenia, nieskrępowanych obecnością osób spoza firmy (np. konkurentów rynkowych), zwłaszcza gdy w grę wchodzą informacje poufne czy tajemnice przedsiębiorstwa, których nie chcemy ujawniać osobom postronnym.

Ta forma kursów podatkowych, prowadzona w kameralnej atmosferze, przez doświadczonego praktyka, to doskonała oferta skierowana do przedsiębiorców z różnych branż gospodarki.
Kursy w formie szkoleń zamkniętych to niepowtarzalna okazja do kompleksowego omówienia problematyki podatkowej, dotyczącej bezpośrednio Państwa firmy. Służą temu przykłady liczbowe i ćwiczenia praktyczne towarzyszące takiemu szkoleniu.

Szkolenia VAT w Krakowie to możliwość przeszkolenia dowolnej liczby pracowników w siedzibie Państwa firmy – pracownicy nie muszą dojeżdżać, to wykładowca dojeżdża do Państwa (oznacza to oszczędność kosztów i czasu pracowników)!
Ponadto, kursy z zakresu prawa podatkowego, prowadzone w formie szkoleń zamkniętych, są metodą na obniżenie kosztów samych szkoleń, co jest sprawą niebagatelną w działalność gospodarczej.
Niektóre szkolenia zamknięte mogą z powodzeniem łączyć pracę zawodową i wypoczynek, zwłaszcza, gdy dotyczą trudnej tematyki podatku VAT czy kontroli podatkowej .

Szkolenia z VAT w Małopolsce, prowadzone w malowniczym terenie, w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach ułatwiają przyswajanie wiedzy i pozwalają pracownikom na zmniejszenie poziomu stresu, jaki niewątpliwie towarzyszy im w codziennym kontakcie z prawem podatkowym (np. rozliczaniem VAT i CIT).

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zgłoszenia chęci zorganizowania szkolenia w Państwa Firmie, prosimy o kontakt: telefoniczny (12 654 45 45) bądź mailowy (szkolenia@provat.edu.pl)
Temat, zakres, miejsce i terminy szkoleń wewnętrznych proponuje Podatnik zamawiający szkolenie.

Najczęściej wybierane przez Podatników tematy szkoleń wewnętrznych:

  • Obowiązkowa podzielona płatność od 1.11.2019 r.
  • Zmiany w podatku VAT od 1.01., od 1.09., od 1.11.2019 r. i od 1.01.2020 r.
  • VAT w budownictwie – podzielona płatność zamiast odwrotnego obciążenia
  • VAT w obrocie krajowym – rozliczanie, dokumentowanie, obniżki, zagrożenia
  • VAT w obrocie z zagranicę:  WDT, WNT, eksport, import rozliczenia i dokumentacja
  • Bieżące rozliczenia VAT, z uwzględnieniem orzecznictwa: NSA, ETS, Min. Fin.
  • Obniżki VAT z faktur zakupu – zasady, terminy, zagrożenia, sankcje podatkowe i z KKS
  • Faktury VAT – zasady, terminy wystawiania, korygowania, anulowania
  • Bieżące rozliczenia podatku CIT, w tym najnowsze orzecznictwo sądowe

                                          Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy