SPECJALISTYCZNE SZKOLENIA KSIĘGOWE NOWOŚCI W PODATKACH

Zakończenie działalności gospodarczej PROVAT

Uprzejmie informuję o zakończeniu z dniem 30.06.2023 r. działalności gospodarczej Firmy PROVAT Szkolenia Podatkowe
Wszystkim Uczestnikom szkoleń w okresie 2000 - 2023 serdecznie dziękuję za wieloletnią, owocną współpracę.

Nie zrywam jednak całkowicie z podatkami.
Będę nadal prowadził szkolenia "wewnętrzne" dla podatników, za zasadzie umowy zlecenia.
Szkolenia te będą prowadzone w trybie online lub w siedzibie Podatnika.

Tadeusz Moczuło

Prowadzący szkolenia: Tadeusz Moczuło posiada ponad 20-letnią praktykę w kontroli podatkowej wielkich firm i wieloletnie doświadczenie jako szkoleniowiec. Od wielu lat uczestniczy w konferencjach naukowych z dziedziny prawa podatkowego VAT, CIT oraz innych podatków.
Coraz bardziej zmienne, skomplikowane prawo podatkowe, obszerna baza orzecznicza sądów i praktyka organów podatkowych zmuszają nas do nieustannego aktualizowania niezbędnej wiedzy w tym zakresie. Referencje otrzymane od uczestników naszych szkoleń są dowodem wysokiej oceny naszej kompetencji i rzetelności.

Prowadzący szkolenia - Tadeusz Moczuło

• od ponad 20 lat prowadzi szkolenia z zakresu prawa podatkowego, a od 2000 r., – wykładowca w PROVAT
  • ukończył Akademię Ekonomiczną w Krakowie, kierunek Finanse, mgr ekonomii
  • zdał egzamin państwowy w Ministerstwie Finansów na stanowisko inspektora kontroli skarbowej
  • były pracownik Izby Skarbowej oraz UKS (naczelnik wydziału kontroli podatkowej)
  • ekspert z zakresu podatku VAT, podatku dochodowego od osób prawnych, procedur kontrolnych, postępowania podatkowego oraz odwoławczego
  • tworzy własną bazę orzeczeń: NSA, ETS oraz urzędowych interpretacji
  • od 1996 r. prowadzi zajęcia z zakresu prawa podatkowego w Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie
  • wieloletni wykładowca w jednostkach szkoleniowych
  • uczestniczył w pracach zespołu opiniującego projekty ustaw podatkowych.