O nas

Firma PROVAT powstała w 1 października 2000 r. i prowadzi działalność w zakresie szkoleń z podatku VAT.
W szkoleniach otwartych uczestniczyło kilkanaście tysięcy osób a ponadto przeprowadziliśmy kilkaset szkoleń wewnętrznych dla poszczególnych podatników, kancelarii i biur rachunkowych.

Od 2016 r. udostępniamy szkolenia e-learningowe z zakresu: podatku VAT; faktur VAT; PCC; podatku od nieruchomości oraz kontroli podatkowej i postępowania odwoławczego.
Od 2020 r. uruchomiliśmy szkolenia w formie “online na żywo” w zakresie:
– podatku VAT, z uwzględnieniem najnowszych zmian oraz orzecznictwa NSA i interpretacji Min. Fin.,
– Nowego JPK_VAT7 z deklaracją VAT-7
– faktur VAT: wstawiania, korygowania, anulowania, oznaczania specjalnymi kodami dla JPK.

Prowadzący szkolenia Tadeusz Moczuło posiada 20-letnią praktykę w kontroli podatkowej wielkich firm i wieloletnie doświadczenie  jako szkoleniowiec.  Od wielu lat uczestniczy w konferencjach naukowych z dziedziny prawa podatkowego VAT, CIT oraz innych podatków.

Coraz bardziej zmienne,  skomplikowane prawo podatkowe, obszerna baza orzecznicza sądów i praktyka organów podatkowych zmuszają nas do nieustannego aktualizowania niezbędnej wiedzy w tym zakresie.
Referencje otrzymane od uczestników naszych szkoleń są dowodem wysokiej oceny naszej kompetencji i rzetelności.

Zapraszam do korzystania z naszych  szkoleń.
Tadeusz Moczuło