O nas

Firma PROVAT powstała w 2000 r. i prowadzi działalność w zakresie szkoleń i kursów prawa podatkowego z zakresu VAT, a także podatku CIT;  postępowania kontrolnego i odwoławczego. Do końca 2015 r. nasze szkolenia obejmowały ogólnie dostępne, otwarte  kursy z prawa podatkowego w Krakowie a także  prawo podatkowe VAT na kursach w Małopolsce.

Prowadzący te szkolenia posiada 20-letnią praktykę w kontroli podatkowej wielkich firm i takie samo jako szkoleniowiec. Ponadto, zgodnie ze światową tendencją kształcenia ustawicznego, od wielu lat uczestniczy w konferencjach naukowych z dziedziny prawa podatkowego VAT, CIT oraz innych podatków. Coraz bardziej skomplikowane prawo podatkowe, niejednolita linia orzecznicza sądów i zmieniająca się praktyka organów podatkowych zmuszają nas wszystkich do nieustannego „poszerzania horyzontów”.
Referencje otrzymane od uczestników naszych kursów prawa podatkowego zarówno z Krakowa jak  i z Małopolski są dowodem wysokiej oceny naszej kompetencji i rzetelności.

Od 2016 r. uruchomiliśmy dodatkowo kursy internetowe prawa podatkowego VAT, CIT oraz innych podatków.

Kursy prawa podatkowego w Krakowie realizujemy także w formie popularnych szkoleń „wewnętrznych” u Podatnika. Szkolenia te są (jak to się często określa) „szyte na miarę”, to znaczy dostosowywane do potrzeb Podatnika pod względem tematyki i zakresu szkoleń, z możliwością ustalenia dogodnych terminów. Szkolenia „wewnętrzne” w zakresie prawa podatkowego VAT wykonujemy także na kursach w Małopolsce. Jest to alternatywa dla  szkoleń otwartych które można przeprowadzić w siedzibie Państwa firmy.

Zawiła i skomplikowana  problematyka prawa podatkowego VAT przekazywana na kursach  obejmuje także bieżące  zmiany przekazywane w przystępnej, zrozumiałej formie, wspartej prezentacją na specjalnie przygotowanych slajdach wraz z najnowszym orzecznictwem NSA,  Min. Fin. oraz  ETS.

Ponadto udostępniamy Bazę interpretacji urzędowych Ministra Finansów a także wyroków NSA oraz ETS w układzie tematycznym – na bieżąco aktualizowaną o najnowsze orzeczenia.

Zapraszam do korzystania z naszych kursów prawa podatkowego VAT.
Tadeusz Moczuło