O nas

Firma PROVAT powstała w 2000 r. i prowadzi działalność w zakresie szkoleń z podatku VAT,

Prowadzący szkolenia posiada 20-letnią praktykę w kontroli podatkowej wielkich firm i  wieloletnie doświadczenie  jako szkoleniowiec.  Od wielu lat uczestniczy w konferencjach naukowych z dziedziny prawa podatkowego VAT, CIT oraz innych podatków.

Coraz bardziej skomplikowane prawo podatkowe, niejednolita linia orzecznicza sądów i zmieniająca się praktyka organów podatkowych zmuszają nas do nieustannego aktualizowania wiedzy w tym zakresie.
Referencje otrzymane od uczestników naszych szkoleń są dowodem wysokiej oceny naszej kompetencji i rzetelności.

Prowadzimy szkolenia otwarte a także  “wewnętrzne” u Podatników.  Od 2016 r. uruchomiliśmy dodatkowo kursy internetowe prawa podatkowego: VAT, CIT oraz innych podatków.

Zapraszam do korzystania z naszych  szkoleń.
Tadeusz Moczuło